SEDMÝ TANEČNÍ VEČER: Benefiční večer přinesl 11 milionů pro Centrum Paraple (+videa tanců, body poroty, názvy písní)

vsichni7

Stejně tak jako minulý rok, tak i letos jsme se dočkali charitativního večera pro Centrum Paraple, které pomáhá lidem na vozíku. Místo soutěžních hlasů jste mohli zasílat pro Paraple potřebné dárcovské SMSky, tedy DMSky. Soutěžní páry, které po minulém vyřazování zůstaly v soutěži, tančily s vozíčkáři. Jak se tato vystoupení líbila porotě a kolik se pro Paraple vybralo peněz?Benefiční taneční večer je vždy jediným večerem, ve kterém se nerozhoduje o osudu soutěžících. Z toho důvodu nikdo nevypadl. Přesto porota vystoupení trojic (soutěžní pár + 1 vozíčkář) hodnotila. Na pomoc si vzala zakladatele centra Paraple Zdeňka Svěráka, který hodnotil vystoupení jako ve škole – tedy jednička, kterou dával neustále, znamenala, že se mu to moc líbilo. Je důležité, že body, které páry dostaly tento večer se jim převádí do příštího soutěžního kola.

Nejvíce bodů (41) od poroty  získala taneční trojice Ondřej Bank, Eva Krejčířová a Jaroslav Zářecký. O druhé místo se dělily trojice Zdeněk Piškula, Veronika Lálová, Romana Košťálová a Jana Plodková, Michal Padevět, Iveta Boleslavová. Třetí místo obsadili Roman Zach, Andrea Třeštíková a Hana Kulhavá. Na posledním místě, ale s nádherným počtem bodů (37) skončili Emanuele Ridi, Lucie Hunčárová a Marie Nahodilová.

Kompletní průběh večera najdete v tabulce níže. Z tabulky se můžete také dostat na profily tanečních párů a vyjádřit jim své sympatie.

Pro centrum Paraple se během večera nakonec podařilo vybrat 11 127 445 Kč.

O centru Paraple

„Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost, založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků.  Od r. 1994 pomáháme lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci a žít dál podle svých potřeb a přání, jak jen to v takové situaci je možné. Jsme oporou pro ty, kteří teď právě ochrnuli po úrazu nebo nemoci, i pro ty, kteří tak žijí už dlouho, ale narazili na problém, se kterým si nevědí rady. Pomáhat můžeme jen díky solidaritě tisíců lidí, kteří naši činnost podporují. Pokud i Vy věříte v potřebu solidarity a vzájemné pomoci, přidejte se k nám.
Naše činnost je z cca 50% finančně zajišťovaná z darů fyzických a právnických osob. Darované finanční prostředky dále nerozdělujeme příjemcům, využíváme je k financování přímých služeb, pomoci a péče o své klienty s poškozením míchy.“

Průběh sedmého večera

Pár Tanec Hudba Revai Drexler Balaš Chlopčík Svěrák Suma
0 Účastníci minulého večera pro Paraple
1 Emanuele & Lucie (SD 6) a Marie Nahodilová rumba Eros Ramazzotti & Tina Turner – Cose Della Vita  9  10  9  8  1  37 přehrát video
2  Roman & Andrea (SD 3) a Hana Kulhavá quickstep Richard Cheese – Creep  10  10  9 9  1  39 přehrát video
3  Jana & Michal (SD 10) a Iveta Boleslavová rumba Barry Manillow – Oh Mandy 10 9 10 10  1 40 přehrát video
4  Zdeněk & Veronika (SD 9) a Romana Košťálová quickstep Royal Crown Revue – Hey Pachuco 10 9 10 10  1 40 přehrát video
5 Ondřej & Eva (SD 4) a Jaroslav Zářecký rumba Extreme – More Than Words 10 10 10 10  1  41 přehrát video
6  Tanečníci Street Dance  –  –  –  –  –  –  –  –  –
7  Long Vehicle Circus (chůdy)  –  –  –  –  –  –  –

Celkové pořadí podle hodnocení poroty

hodnocenisd7

Anketa

Líbil se vám benefiční večer pro centrum Paraple?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Příští večer předvede zbývajících pět soutěžních párů quickstep, waltz, sambu a tango.

Napište nám do komentářů, jak se vám líbil SEDMÝ večer. 
Napsat komentář

Anketa

Kdo měl vyhrát StarDance 8?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Znělka StarDance 8