Ondřej Bank a Eva Krejčířová (SD 4)

bank_krejcirova

Původně tančil Ondřej Bank s Kamilou Tománkovou, ta musela kvůli zdravotním problémům odstoupit ze soutěže.

Ondřej Bank je bývalý alpský lyžař, který letos pověsil kariéru na hřebík.  O jeho účasti ve StarDance rozhodli jeho kamarádi, když s nimi byl na pivu. Nechal se totiž trochu vyhecovat. Manželka se o tom dozvěděla až později. Jiný fyzický záběr se projevuje – občas Ondřeje po tréninku bolí lýtka, kotníky a hlavně kolena. Tanec Ondřeje kultivuje. Čeho chce Ondřej ve StarDance dosáhnout? Kamarádi se mu smáli, že se nedostane ani do třetího kola, takže cíl má jasný! Myslí si, že diváky zaujme rozhodně oblečením – do třpytivého bodyčka ho ještě nikdy nikdo nedostal.

Evu Krejčířovou vidíme ve StarDance už potřetí. Je to česká profesionální tanečnice a učitelka. Své první soutěže se zúčastnila, když jí bylo jedenáct let. Moc se těšila na živé přenosy.

Kamila Tománková není ve StarDance poprvé. V první řadě tančila v páru s Tomášem Dvořákem a v roce 2012 učila kouzlo tance Oldřicha Navrátila. Tanec je Kamily život, přináší jí dobrou náladu, je to její práce, ale i zábava. Ze všeho nejvíc ji záleží na tom, aby lidi, kteří v jejím tanečním studiu tančí, z toho měli potěšení a bavilo je to. S Ondřejem Bankem se jí spolupracuje dobře. Domluví se spolu, je prý snaživý, ale trochu stydlivý. Kamilu těší, že se StarDance, za deset let, kdy účinkovala v její první řadě, stala fenoménem. Loni se jí moc líbil benefiční večer s Parapletem. Byla zvědavá, zda to nebude rozpačité, ale moc ráda by si zkusila tanec s vozíčkářem.

Jak poslat tomuto páru SMS hlasy?
Pokud chcete tento pár podpořit v SMS hlasování odešlete SMS ve tvaru SDmezera4 na 906 11 13.Ohodnoť taneční pár:
113 9

Napsat komentář

Anketa

Kdo měl vyhrát StarDance 8?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Znělka StarDance 8